Europejski Dzień Języków jest obchodzony co roku 26 września w różnych miastach na terenie całej Europy. Z tej okazji organizowane są imprezy, uroczystości, warsztaty, konferencje, konkursy, dni otwarte i inne atrakcje językowe.

Z tej okazji zapraszamy zainteresowanych uczniów i uczennice PCKZiU do udziału w Konkursie na projekt logo koszulki EDL 2024.

Wymyśl swój projekt/obrazek/grafikę na logo i miej własny wzór na oficjalnej koszulce EDJ 2024!

1. Pamiętaj, że projekt powinien dotyczyć języków, nie krajów. Nie używaj flag i tym podobnych.
2. Możesz użyć do trzech kolorów.
3. Jeżeli masz kilka wersji w różnych kolorach, prześlij nam je wszystkie, a my wybierzemy tę, która spodoba nam się najbardziej.
4. Miej na uwadze, że potrzebujemy prostego projektu, który nie jest zbyt skomplikowany i nie posiada małych detali. Poprawi to jakość wydruku.
5. Wzór nie może wychodzić poza szwy koszulki, musi być umieszczony z przodu. Miej na uwadze, że maksymalna powierzchnia nadruku wynosi 30 cm x 30.
6. Projekt nie może zawierać logo lub materiałów należących do osób trzecich i chronionych prawami autorskimi.
7. Prosimy o dostarczenie lub przesłanie prac do nauczycieli języków obcych do dnia 8.12.2023. Po finałowym rozstrzygnięciu prześlemy prace na oficjalną stronę EDL.

!!! Jeżeli projekty są w waszych głowach możecie przynosić je już od poniedziałku 20.11 Waszych nauczycieli języków !!! Wszystkie projekty przyniesione do środy 22.11 będą zaprezentowane podczas Rozśpiewanego Dnia Języków na patio!!!
8. Przesyłając nam swój projekt, zgadzasz się na jego nieodpłatne wykorzystanie na naszych stronach internetowych, koszulkach i materiałach promocyjnych (ulotki, Facebook). Oczywiście, zawsze umieścimy przy nim Twoje imię.

Zainspiruj się!

Kariera Z Wiatrem Logo


01 znak podstawowy kolor biale tlo

poznaj polske

polski lad 2


Nauka z Energią V

PGE ej


Szukasz pomocy

bip logo pomn1 grad

ankieta

Erasmus+ PO WER

Erasmus dla logistyków i informatyków

MicrosoftImagine

Szkoły Puck Technikum Informatyczne NetAcad partner logo

75x87 mm Certyfikat LK Szk oła EUIPO 210514 1 1

Partnerzy szkoły

Powiat Pucki. Herb

logo wsb pion

PR

logo Ateneum

logo wsaib

LOGO SANS

Office 365 logo

Ciekawe strony

cke logo