KwalifikacyjneKursyZawodowe

Kursy zawodowe

Licznik odwiedzin

1777981
Wizyt dziś
Wizyt wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Ostatni miesiąc
Wszystkie
128
988
6607
29358
29165
1777981

23 marca 2017 r. uczniowie klas I, II i III TL wzięli udział, niestety, tym razem bez sukcesu, w V Konkursie Logistycznym WSAiB. Ponad 250 uczniów szkół ponadgimnazjalnych z województwa pomorskiego i warmińsko-mazurskiego wzięło udział w finale konkursu, którego główną nagrodą jest Indeks na wybranym kierunku w WSAiB im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni. Młodzież rozwiązała test, który składał się z 30 pytań.

Wszyscy laureaci otrzymali nagrody rzeczowe, które wręczył dr Cezary Tatarczuk, dziekan Wydziału Zarządzania WSAiB oraz Paweł Todorow, przedstawiciel firmy logistycznej VGL. Zwycięzca konkursu oprócz Indeksu na wybrany kierunek studiów w WSAiB, otrzymał możliwość odbycia praktyki zawodowej w firmie VGL oraz "Podręcznik spedytora" od firmy PISIL.

Oczekując na ogłoszenie wyników przez Jury, w którego skład wchodzili wykładowcy WSAiB, uczniowie wysłuchali dwóch ciekawych prezentacji: Wojciech Miotke, członek Rady PISIL, prezes zarządu Spedycji Międzynarodowej Agroland mówił na temat wyzwań współczesnej logistyki, natomiast Paweł Todorow z firmy VGL opowiadał o tym, czym zajmuje się firma logistyczna i kto może znaleźć w branży pracę.

MicrosoftImagine

Office 365 logo

Szkoły Puck Technikum Informatyczne NetAcad partner logo

bip logo pomn1 grad

Media o nas

media

Partnerzy szkoły

Powiat Pucki. Herb

logo wsb pion

PR

logo Ateneum

logo wsaib

logossw

Projekty unijne

 

 

Ciekawe strony

cke logo