KwalifikacyjneKursyZawodowe

Kursy zawodowe

Licznik odwiedzin

1927039
Wizyt dziś
Wizyt wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Ostatni miesiąc
Wszystkie
819
1178
3149
21140
35941
1927039

W dniu 21 marca 2017 odbyły się w hali POSM w Pucku Powiatowe Targi Edukacji i Pracy, w których udział wzięło ponad 40 instytucji zarówno zakładów pracy jak i też szkół.

Także nasze PCKZiU zorganizowało stoisko, które cieszyło się dużym zainteresowaniem młodzieży gimnazjalnej, szukającej kierunków kształcenia zawodowego.

Równolegle w naszej placówce do której zaprosiliśmy tegorocznych absolwentów gimnazjów przygotowane zostały stanowiska prezentujące zawody oferowane w PCKZiU a forma tych prezentacji była bardzo atrakcyjna. Wystarczy wspomnieć o poczęstunku przepyszną pizzą, deserami, kawą i herbatą przygotowanymi przez uczniów kierunków gastronomicznych czy też możliwośćią rozliczenia PIT-ów z pomocą ekonomistów oraz możliwością skorzystania z usług fryzjerek i stylistek fryzur. Dużym zinteresowaniem nie tylko fascynatów gier komputerowych cieszył się natomiast zorganizowany przez informatyków turniej CS'a.

Serdeczne podziękowania należą się wszystkim zaangażowanym w promocję naszej szkoły, za przygotowanie stanowisk i zajęcie się młodzieżą gimnazjów. Szczególnie zaś naszym uczennicom i uczniom, którzy wzorowo wywiązali się z powierzonych im zadań a ich postawa i życzliwy uśmiech połączony z profesjonalizmem zawodowym był świetną promocją warunków życia i nauki w naszych murach.

Link do filmu: https://youtu.be/gc9m1Hltey0

Tekst:
Dariusz Knitter

Film:

Sławomir Miłosz

Zdjęcia:
Angelika Jeka, Piotr Widerski, Paulina Elendt, Klaudia Lilla, Dariusz Knitter

Erasmus+ PO WER

Erasmus dla logistyków i informatyków

MicrosoftImagine

Office 365 logo

Szkoły Puck Technikum Informatyczne NetAcad partner logo

bip logo pomn1 grad

Media o nas

media

Partnerzy szkoły

Powiat Pucki. Herb

logo wsb pion

PR

logo Ateneum

logo wsaib

logossw

Ciekawe strony

cke logo