W dniu 05.02.2019 r. uczniowie klas IV TŻiUG, III TŻiUG oraz I BSISt. wybrali się z opiekunami p. Barbarą Dominiak i p. Barbarą Budzisz do schroniska dla bezdomnych zwierząt OTOZ Animals w Dąbrówce k/Wejherowa.

Po zameldowaniu w biurze uczniowie złożyliśmy upominki w postaci karmy i koców i ustawili się do pamiątkowego zdjęcia. Następnie pracownica schroniska opowiedziała o okolicznościach powstania schroniska, jego funkcjonowaniu i potrzebach, zwróciła szczególną uwagę na fakt, że nie wystarczy dać zwierzakowi jedzenia czy spania, ale przede wszystkim okazać mu miłość, aby on ponownie zaufał człowiekowi.

Po wysłuchanej historii zostały nam wydane psy, z którymi wybraliśmy się na spacer do pobliskiego lasu w naprawdę mroźny dzień. W sumie wyprowadziliśmy ok. 40 psów! a ich wdzięczny wzrok – niezapomniany! Ten wyjazd wiele nas nauczył, wiosną znowu ruszamy z pomocą, czy Ty również chcesz do nas dołączyć?

W dniu 05.02.2019 r. uczniowie klas IV TŻiUG, III TŻiUG oraz I BSISt. wybrali się z opiekunami p. Barbarą Dominiak i p....

Opublikowany przez Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Pucku Środa, 6 lutego 2019

Szukasz pomocy

ankieta

 ankieta absolwenci

Erasmus+ PO WER

Erasmus dla logistyków i informatyków

MicrosoftImagine

Office 365 logo

Szkoły Puck Technikum Informatyczne NetAcad partner logo

bip logo pomn1 grad

Media o nas

media

Partnerzy szkoły

Powiat Pucki. Herb

logo wsb pion

PR

logo Ateneum

logo wsaib

logossw

Ciekawe strony

cke logo