KwalifikacyjneKursyZawodowe

Kursy zawodowe

Licznik odwiedzin

1973428
Wizyt dziś
Wizyt wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Ostatni miesiąc
Wszystkie
1141
1333
5905
26250
41279
1973428

Kochani Uczniowie, Słuchacze, Pracownicy szkoły oraz Przyjaciele PCKZiU w Pucku!

Dnia 28 listopada br. odbyła się uroczysta gala z okazji obchodów Dni Honorowych Krwiodawców zorganizowana przez Szkołę Podstawową w Starzynie, podczas której podsumowano miniony rok oraz uhonorowano najbardziej zaangażowanych krwiodawców w tę szczytną ideę. Podczas gali nie zabrakło pysznego poczęstunku, spotkanie uświetniły występy muzyczne. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie – Adam Rambiert oraz Szymon Jetke wraz z nauczycielką, Agnieszką Gruczą-Tomkiewicz.

Jest to wspaniała okazja, by zachęcić wszystkich, którzy mogą i chcą oddawać krew cyklicznie lub okazjonalnie. Nasza szkoła właśnie rozpoczęła współpracę z prężnie działającym Kaszubskim Klubem HDK działającym w Połchowie pod prezesurą Marcina Sikory.

W PCKZiU powstanie oddział młodzieżowy! Dorośli uczniowie, słuchacze, nauczyciele oraz pracownicy, a także wszyscy chętni krwiodawcy będą mogli uczestniczyć w akcjach organizowanych przez naszą szkołę!

Krwiobus przyjedzie do nas 26 lutego 2018 roku, a o akcji będziemy jeszcze przypominać. Zapiszcie tę datę w kalendarzu. Czekamy na Was i na Wasze dobre serca!

Erasmus+ PO WER

Erasmus dla logistyków i informatyków

MicrosoftImagine

Office 365 logo

Szkoły Puck Technikum Informatyczne NetAcad partner logo

bip logo pomn1 grad

Media o nas

media

Partnerzy szkoły

Powiat Pucki. Herb

logo wsb pion

PR

logo Ateneum

logo wsaib

logossw

Ciekawe strony

cke logo